Тури вихідного дня

Тури вихідного дня – це можливість побачити світ та  відпочити під час вихідних. Саме ці тури дадуть можливість Вам відчути справжню насолоду та атмосферу життя. Серед таких турів наше турагентство організує Вам екскурсійні тури Європою, пляжні тури, шопінг тури, захоплюючі уїк-енди.

Якщо Ви хочете забути  про проблеми, то тури вихідного дня – це найкращий спосіб побачити світ іншими очима. Наша агенція запропонує Вам тури вихідного дня  як в Європу так і Україну.

Подорожувати Україною можна  комфортабельним автобусом, залізницею чи літаком. Поїздка на вихідні в Європу або будь-яку іншу країну (автобус, літак + автобус або залізниця + автобус ). Звичайно, кожен з варіантів має свої переваги.

Тури вихідного дня в Європу мають різноманітний характер – екскурсійні тури, романтичні, гастрономічні, екстремальні, курортні, шопінг-тури тощо. Залежно від мети вашої поїздки, обирається і країна. Ми допоможемо підшукати, розпланувати тур без нічних переїздів.

Якщо Вас цікавить шопінг – Вам до нашого турагентства. Ви можете подорожувати до Польщі, вирушити до Італії, відвідати Мілан чи Верону.

Якщо ви хочете провести романтичний уїк-енд -Вам підійдуть тури вихідного дня до Парижу, Венеції чи Праги. Чимале зацікавлення мають тури до Угорщини, Німеччини або до Польщі. Ми підберемо для Вас комбіновані тури.