Корисні властивості морів та океанів

Відпочинок на морі корисний для вашого здоров’я і нижче ми наводимо вагомі факти його благотворності для Вас:

  1. У морській воді більше 30 мінералів та мікроелементів, що добре впливає на опорно-руховий апарат, тому така водичка корисна для туристів у яких проблеми з суглобами та хребтом.

  1. Купання в морській воді необхідно для шкіри і нігтів. Під дією солей прискорюється ріст нігтів, поліпшується їх регенерація. Шкіра також вбирає всі необхідні солі, тому дрібні ранки затягуються.
  2. Морські ванни покращують обмін речовин, сприяють зміцненню імунітету. Не забувайте, під час купання у морі покращується кровообіг, органи людського організму наповнюються необхідним для них киснем, частота серцевих скорочень зменшується, показники артеріального тиску стабілізуються.
  3. Йод, що міститься у повітрі на узбережжі корисний для профілактики захворювань щитоподібної залози, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, а також покращує мозкову діяльність та пам’ять.
  4. Море – унікальний природний тренажер. Вважається, що тридцяти хвилинне купання рівноцінне сеансу масажу. Під дією морських хвиль покращується тонус шкіри.
  5. Відпочинок на морі абсолютно необхідний людям, які страждають хронічними захворюваннями дихальних шляхів. Сольові частинки осідають на слизових оболонках і оздоровлюють їх на пряму.
  6. Солі брому, що містяться в морському повітрі, позитивно позначаються на стані нервової системи, відбувається процес повного розслаблення, якого неможливо досягти навіть на терапії у психолога.
  7. Користь моря у цілющій засмазі. Морська вода, потрапляючи на шкіру, перетворюється на маленькі лінзи, що підсилюють засмагу. Саме тому слід приймати сонячні ванни тільки в ранковий (до 11:00 ранку) і вечірній час (після 16:00 дня), тоді і засмага буде не тільки красивою, але і корисною.