Весільні тури

Де проходитимуть найяскравіші події у Вашому житті?

У старовинному замку Чехії чи Чорногорії, у передмісті Парижу чи Барселони, на теплому узбережжі Ямайки, Мальти чи на Канарах? Вибирати Вам. А наше туристичне агентство організує та підбере для Вас весільний тур на будь які смаки.

Спеціально для молодих пар ми пропонуємо проведення урочистих подій у найвіддаленіших і найпрекрасніших куточках Землі. Відчуйте радість і натхнення від стародавніх звичаїв весільних церемоній на Шрі-ланці, Мальдівах або на Сейшельських островах.

На все життя у весільному турі Ви запам’ятаєте обряд весільної церемонії. Ми покажемо Вам переваги організації весілля у тропічних країнах чи в середньовічному замку, під шум океанських хвиль або на тлі водоспаду.

Для нашого турагентства найважливіше – бажання клієнта. Нескінченна безліч варіантів існує і для тих, хто бажає зміцнити свої стосунки вінчанням.

Менеджери туристичного агентства  із задоволенням допоможуть Вам розробити унікальний маршрут весільної подорожі, яким би химерним він не був.

Пропонуємо Вам послуги: бронювання готелів і оренди вілл і апартаментів, бронювання авіаквитків, візова підтримка, трансфери і екскурсійні тури.