Екскурсії

Це чудова можливість за одну поїздкуне лише выдпочити, але й якомога ближче познайомитися з культурою, традиціями і звичаями однієї або декількох країн .

Ескурсійні мандрівки дозволяють: 
– пізнати світ та цікаві місця;
– знайти нові знайомства;
– відчути насолоду від мандрівки, але в той же час почувати себе в безпеці та не турбуватися про організаційні питання.

Мандруйте світом та відкривайте його під час екскурсійних мандрівок! 

Екскурсійні тури по Європі – один із найпопулярніших форматів відпочинку. Таким чином можна швидко, легко та без зайвих проблем познайомитися з новими країнами та містами, побачити усі цікаві природні, історичні, культурні пам’ятки, пам’ятки мистецтва, тощо.

Відвідини нових регіонів – це завжди захоплююче та відповідально. Саме подорожі розширюю світогляд та інтереси, відкривають нові звичаї та національний колорит різних регіонів, дозволяють доторкнутися до нових традицій та культур.

Значна перевага наших турів в Європу зі Львова – їх комплексність. За короткий проміжок часу можна легко охопити безліч цікавих місцин, при цьому не переймаючись організаційними питаннями, а лише насолоджуючись подорожжю.

По тривалості класифікують:

Тури вихідного дня. Розраховані, відповідно, лише на вихідні. У таку подорож можна відправитися у будь-яку вільну хвилинку. Зазвичай вони більш насичені, зі щільним графіком.

Багатоденні тури. Їх тривалість варіюється та цілком залежить від обраної програми. Це – найкращий варіант для відпустки чи канікул.

Окрім екскурсійних турів, бувають і інші тематичні, наприклад – гастротури, тощо, на будь-який смак.

Екскурсійні тури на будь-який смак

Готові туристичні тури в Європу з Києва, Львова  та Івано-Франківська вони одразу позбавляють необхідності турбуватися про дорогу та проживання, адже про все подбає наше туристичне агентство.

Ми допоможемо розпланувати зручну програму, враховуючи всі місцеві екскурсії, час на відпочинок, харчування, шопінг, відвідини різноманітних заходів, тощо.

За рахунок вигідних варіантів, комплексні екскурсійні тури зазвичай обходяться дешевше, при цьому залишаючись більш насиченими.

Наші туристичні тури по Європі – це:

Максимальне розмаїття пропозицій та постійна поява нових цікавих місць і маршрутів;

Доступні ціни та варіанти під різний бюджет;

Професійна розробка всіх маршрутів, ретельний вибір локацій;

Повноцінна організація туру чи екскурсії, включаючи квитки, переїзди, проживання;

Можливість планування індивідуальної чи адаптації існуючої програми під актуальні потреби.

Зручні та комфортні подорожі із «Баунті» подарують лише приємні та позитивні емоції. Насичений відпочинок стане пізнавальним та незабутнім, а разом із тим його на затьмарить жодна проблема. При необхідності, наші консультанти нададуть відповіді на всі додаткові запитання, допоможуть з вибором та оформленням поїздки.