О

нас

Пріоритентним напрямком агентства Баунті тревел є співпраця з Travel Professional Group . ТРС ‘ туристичним оператором України. ЯКИЙ ПРАЦЮЄ НА РИНКУ ТУРИЗМУ 3 1994 року.

Ми пропонуємо повний комплекс туристичних послуг як на території України, так і за її межами, включаючи організацію туристичних, ділових і екскурсійних поїздок у більш ніж до країн світу, бронювання і доставку авіа- і залізничних квитків, організацію і проведення конференцій, семінарів, корпоративних заходів в Україні і за кордоном, транспортне обслуговування, бронювання готелів в Україні, повний спектр пропозицій по прийому і обслуговуванню іноземних туристів і бізнесменів в Україні, а також багато що інше. Компанія бере на себе всі зобов’язання з планування і організації вашого туру з урахуванням всіх особливостей, що виникають від початку і до кінця подорожі.

Наші співробітники туроператора беруться за будь-який рівень складності заходу, запланованого клієнтом, як в межах туристичної зони України, так і в будь-якій точці світу.

Ми співпрацюємо із більш ніж 30 туроператорами України та можемо запропонувати найрізноманітніші варіанти відпочинку .

Наше агентство зробить все. щоб ваш відпочинок бул таким, як Ви мрієте!