Про

нас

Наше туристичне агентство в Івано-Франківську використовує кожну можливість спілкування з туристом, як можливість наблизити його до пізнання світу.

Ми співпрацюємо з туристичними операторами, які зарекомендували себе на туристичному ринку України.

Наше агентство зробить все, щоб Ваш відпочинок був саме таким, як Ви мрієте!

Більше

Відгуки наших

клієнтів

Пакетні тури

Все включено

Пакетні тури – є поширеним видом  молодіжного та сімейного відпочинку, куди закладено весь спектр послуг, підібраних туроператором.

В пакетні тури входять: авіапереліт (або переїзд іншим видом транспорту), трансфер, розміщення в готелі, харчування (різні типи і види), наявність або відсутність екскурсійної програми, страховий внесок та ін

Головна особливість таких «пакетів» в тому,  всі умови та послуги обумовлюються спочатку і не змінюються.

Пакетні тури, які підберуть для Вас фахівці нашого туристичного агентства, ідеально підійдуть, як для новачків, так і для тих, хто не хоче морочитися труднощами подорожі.

Більше

Тури вихідного дня

Тури вихідного дня – це можливість побачити світ та  відпочити під час вихідних. Саме ці тури дадуть можливість Вам відчути справжню насолоду та атмосферу життя. Серед таких турів наше турагентство організує Вам екскурсійні тури Європою, пляжні тури, шопінг тури, захоплюючі уїк-енди.

Якщо Ви хочете забути  про проблеми, то тури вихідного дня – це найкращий спосіб побачити світ іншими очима. Наша агенція запропонує Вам тури вихідного дня  як в Європу так і Україну.

Подорожувати Україною можна  комфортабельним автобусом, залізницею чи літаком. Поїздка на вихідні в Європу або будь-яку іншу країну (автобус, літак + автобус або залізниця + автобус ). Звичайно, кожен з варіантів має свої переваги.

Більше

Весільні тури

Де проходитимуть найяскравіші події у Вашому житті?

У старовинному замку Чехії чи Чорногорії, у передмісті Парижу чи Барселони, на теплому узбережжі Ямайки, Мальти чи на Канарах? Вибирати Вам. А наше туристичне агентство організує та підбере для Вас весільний тур на будь які смаки.

Спеціально для молодих пар ми пропонуємо проведення урочистих подій у найвіддаленіших і найпрекрасніших куточках Землі. Відчуйте радість і натхнення від стародавніх звичаїв весільних церемоній на Шрі-ланці, Мальдівах або на Сейшельських островах.

Більше

Всі тури